Burdur Valisi Ali Arslantaş, İlçe ziyaretleri kapsamında Çavdır ve Tefenni İlçelerine ziyarette bulundu.

İlçeleri daha yakından tanıma adına ziyaretlerini sürdüren Vali Arslantaş, bu kapsamda Çavdır ve Tefenni İlçelerini ziyaret ederek İlçelerle ilgili genel brifing aldı.

Bugün öğleden sonra gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilk olarak Çavdır İlçesini ziyaret eden Vali Arslantaş, Kaymakam V. Mehmet Alperen Başkapan’ı ziyaret ederek İlçenin genel durumu ve  yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Çavdır ziyareti sonrası Tefenni İlçesine geçen Vali Arslantaş, Kaymakam Mustafa Caner Culukar’ı  ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında İlçede yürütülen çalışma ve projelerle ilgili kapsamlı birifing alan Vali Arslantaş, Kaymakamlardan Kontrollü Sosyal Hayat süreci kapsamında sahada uygulanan pandemi tedbirlerinin üzerinde önemle durmalarını istedi.

Özellikle vatandaşların kalabalıklar halinde bir araya geldikleri ortamlarda Pandemi tedbirlerinin büyük bir hassasiyet içerisinde takip edilmesini isteyen Vali Arslantaş, bu kapsamda yapılan denetimlerin devam edeceğini belirtti.

Vali Arslantaş ayrıca her iki İlçeyi ziyaretinde de İlçelerin genel ekonomik yapısı, tarım ve hayvancılık, eğitim ve sağlık alt yapısı ile ilgili bilgi aldı.