Burdur Valisi Ali Arslantaş, eşi Hatice Arslantaş ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ve gazi ailelerine bayram ziyaretinde bulundular.
İlk olarak Şehit Polis Memuru Sıdkı Kara’nın ailesini ziyaret eden Vali Arslantaş ve Hanımefendi, Şehidimizin annesi Dudu Kara ve babası İlhan Kara’nın bayramlarını kutladılar.
Bu ziyaretin ardından Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Nihat Akbulut’un kızı,  Ceyda Akbulut’u ziyaret ettiler.
Son olarak Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilcisi Gazi Hasan Okyar’ı evinde ziyaret eden Vali Arslantaş ve eşi Hatice Arslantaş, Okyar ailesinin bayramını kutladı.
Ziyaretleri sırasında, vatanımız ve bayrağımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin,  gösterdikleri fedakarlıkların asla ödenemeyeceğini ifade eden Vali Arslantaş, “Bizlere düşen onlardan bizlere emanet olan ailelerine sahip çıkarak, devlet olarak millet olarak her daim onların yanında olmaktır” dedi.
Kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu ifade eden Vali Arslantaş, herhangi bir sıkıntı ve talepleri olması durumunda hiç çekinmeden gelmelerini istedi.
Ailelerde nazik ziyaretleri dolayısıyla Vali Arslantaş ve Hatice Arslantaş’a teşekkür ettiler.
Ziyaretler sırasında Vali Yardımcısı Sedat Yıldırım ve eşi ile birlikte, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Şimşek’te yer aldılar.