Ziyaretlerini sürdüren Burdur Valisi Ali Arslantaş sendika, oda, vakıf ve stk ziyaretlerinde bulundu.

Vali Arslantaş bugün gerçekleştirdiği ziyaretlerde Memur Sen İl Temsilciliği, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği,  Mimarlar Odası Burdur Temsilciliği, Birlik Vakfı Burdur Şubesi ve Burdur Yamaç Paraşütü Yelken Kanat ve Havacılık Kulübünü ziyaret etti.

İlk olarak Memur-Sen’i ziyaret ederek İl Temsilcisi Murat Bulut ve Memursen’e bağlı sendikaların başkanları ile bir araya gelen Vali Arslantaş, bu ziyaretin ardından, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Metin Sipahi ve yönetimine ziyarette bulundu.

ESOB’ın çalışma ve faaliyetleri ile ilgili bilgi alan Vali Arslantaş, bir süre sohbet ettiği Başkan Sipahi ve yönetimi ile uygulanan pandemi tedbirleriyle ilgili değerlendirmede bulundu.

Bu ziyaretin ardından Mimarlar Odası Burdur Temsilcisi Nuri Selim Kutlu ve yönetimini ziyaret eden Vali Arslantaş, sonrasında Birlik Vakfı Burdur Şube Başkanı Sebahattin Akkaya ile Burdur Yamaç Paraşütü Yelken Kanat ve Havacılık Kulübü Başkanı Muhammet Erşen ve yönetimlerini ziyaret etti.

Ziyaretleri sırasında Oda ve STK yönetimlerinden yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi alan Vali Arslantaş, faaliyet alanlarında Burdur’a nasıl katkıda bulunabilecekleri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.