Burdur Valisi Ali Arslantaş, vatandaşların yılbaşı gecesini huzur ve güven ortamı içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla uygulamaya konulan tedbirleri yerinde denetledi.

Burdurlu vatandaşların 2022 Yılına mutlu ve huzurlu bir şekilde girmeleri için İl genelinde başta trafik tedbirleri olmak üzere tüm tedbirlerin en üst düzeye çıkarılarak alındığını belirten Vali Arslantaş, başta güvenlik birimleri olmak üzere görev başında bulunan tüm personele teşekkür etti, yeni yıllarını kutladı.

Denetim ve ziyaretlerine Tefenni ve Gölhisar İlçesi uygulama noktaları ile başlayan Vali Arslantaş, sırasıyla Gölhisar İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, alınan tedbirleri yerinde gördü. Kaymakam Kadir Ulusoy ve İlçe kolluk amirlerinden genel trafik ve asayiş durumuyla ilgili bilgi aldı.

İlçeden ayrılmadan Gölhisar Devlet Hastanesini ziyaret eden Vali Arslantaş, görev başındaki sağlık personelinin ve tedavi için hastanede bulunan vatandaşlar ve yakınlarının yeni yılını kutlayarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gölhisar’da esnaf ziyaretinde de bulunan Vali Arslantaş, iş yeri sahipleri ve müşterilerle sohbet ederek yeni yıllarını kutladı.

Vali Arslantaş, son olarak 2022 yılını ilk saatlerinde Çavdır Uygulama Noktası ve bölge trafik birimlerini ziyaret ederek, bölgedeki genel durumla ilgili bilgi aldı.

Vali Arslantaş son olarak İl Merkezinde plaj yolu uygulama noktasını ziyaret ederek, genel trafik yoğunluğu ile ilgili bilgi aldı, görev başındaki personelin yeni yılını kutladı.

Vali Arslantaş’a ziyaret ve denetimler sırasında İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Mustafa Güder eşlik etti.