Türkiye Kızılay Derneği bünyesinde yeni iş ilanına başvurular alınacak. Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan Mİ 2024 başvuruları alınacak. Detayları bu haberimizde.

Çocuk İstismarı mı? TikTok Fenomeni Anne Gözaltına Alındı! Çocuk İstismarı mı? TikTok Fenomeni Anne Gözaltına Alındı!

Mİ 2024 başvurusu kapsamında Türkiye Kızılay Derneği personel alımı açıklandı. KPSS şartı bulunmuyor. Online olarak adaylar başvuru iş ve işlemlerini Kızılay kariyer internet sayfasından yapabileceklerdir. İşte Web Tasarım Uzmanı “Mİ-2024” alımına dair detaylar.

Kızılay derneği personel alımı nitelikleri nelerdir?

Başvuru için adayların Lisans mezunu olan (tercihen BT, İletişim Fakültesi vb.) bölümlerden olması isteniyor.

Kimler iş ilanı sürecine dahil olabilir?

Tercihen İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan (okuma, yazma ve konuşma), iyi düzeyde MS Office ve Office 365 Uygulamaları bilgisi olan, tercihen ilgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi, görsel ürün estetik yaklaşımı ve donanımına sahip, dijital görüntü işleme yazılımları ile web görsellerini düzenleyebilen, SEO bilgisine sahip, XHML ve CSS gibi işaretleme dilleri bilgisi olan, görsel ürün estetik yaklaşımı ve bilgisine sahip, dokümantasyon ve raporlama bilgisi olan, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az1 yıl tecilli, seyahat engeli bulunmayan, tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen adaylar başvurabilir.

Türkiye Kızılay Derneği personel alımı başvuru süreci

Türkiye Kızılay Derneği personel alımı için başvurular online olarak başladı. Adaylar web tasarım uzman personel alımı için başvuru iş ve işlemlerini internetten Kızılay kariyer sayfasından yapabileceklerdir.

Türkiye Kızılay Derneği personel alımı kılavuzu.

Editör: Hatice Kübra Savaş