EğitimKültürManşetTOBB ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ DEĞME OYUNCULARA TAŞ ÇIKARTTI!

5 sene ago

‘Ah şu gençler’ gülmekten kırdı geçirdi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu, yine adından söz ettirdi. Daha önce zengin içerikle açılan, son moda mobilyalar ile döşenen kütüphanesi ile uzun süre gündemde kalan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu, ‘Ah Şu Gençler’ adlı tiyatro oyunuyla bir kez daha ön plana çıkmayı başardı. Öğrencilerin sahnede değme oyunculara taş çıkartan performansları, başarılı bir tiyatro metni ile buluşunca, oyunu izleyenler kahkahalara boğuldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu, geçtiğimiz Çarşamba akşamı Öğretmenevi’nde ‘Ah Şu Gençler’ adlı tiyatro oyunun sahneledi. Öğrencilerin performanslarıyla izleyenlerden tam not aldığı ve büyük beğeni topladığı oyun, zengin içeriği ile izleyenlerden tam not aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram ve Okul Müdürü Recep Nalcı’nın da katıldığı gecede, protokol mensupları ve öğrencilerin aileleri, oyunun sahnelendiği yaklaşık iki saat boyunca gülmekten kırıldı. Öğrenciler ise, profesyonelleri aratmayan sahne performanslarıyla gecenin yıldızı olmayı başardı.

Oyunu, salonu hıncahınç dolduran, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri izledi.

Kodlama : SadeMedia Interactive