AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Burdur’da İlçe başkanları ve Teşkilat ile istişare toplantısı yaptı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in beraberindeki heyet ile birlikte Burdur’a ziyaret gerçekleştirerek, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İlçe başkanları ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’e ziyaretinde; Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Akdeniz Bölge Koordinatörü ve Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Genel Merkez MKYK üyesi, Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölge Koordinatörü ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Genel Merkez MKYK Üyesi, Teşkilat Başkanlığı Ege Bölge Koordinatörü ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Genel Merkez MKYK Üyesi, Teşkilat Başkanlığı Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Antalya İl Koordinatörü ve Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Mersin İl Koordinatörü ve 22. Dönem Uşak Milletvekili Alim Tunç, Burdur İl Koordinatörü Ensar Topçu eşlik etti.

Teşkilat Başkanı Kandemir ve beraberindeki heyet ile birlikte İl Başkanı Volkan Mengi, İl Kadın Kolları Başkanı Zeliha Bağcı, İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erkan, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ve 3 kademe ilçe başkanlarının katılımlarıyla Burdur İl Başkanlığı binasında İlçe başkanları istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda saha çalışmaları ve gündem değerlendirmesi yaptıklarını belirten Kandemir;

“3 kademe ilçe başkanlarımızla saha çalışmalarımızı ve gündemi değerlendirdiğimiz toplantımızda buluştuk. Burdur’da ailemiz büyüyerek güçlenmeye devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

İlçe 3 kademe Başkanlar ile istişare toplantısının ardından AK Parti Burdur il Başkanlığı binasında 3 kademe il yönetimi ve merkez İlçe yönetimi ile bir araya gelindi.

AK Parti İl Başkanı Mengi, burada yaptığı konuşmada, Kandemir ve beraberindeki heyeti Burdur’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu dile getirerek; “Ziyaretleriyle bizleri mutlu eden Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e ve koordinatörlerimize kıymetli teşkilatımız adına şükranlarımı sunuyorum. Teşkilatımız ile birlikte gece gündüz demeden sahada çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Dava bilinci ve ilk günkü aşk ile mahalle mahalle, köy köy 11 ilçemizde sahada olacağız, Hep vurguladığımız gibi davamız bir, hedefimiz 2023” ifadelerini kullandı.

Kandemir ise Burdur’a büyük önem verdiklerini ve teşkilat mensuplarına güveninin tam olduğunu aktararak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Burdur’da 3 kademe il yönetimimizle bir araya geldik. İlimizin sorunlarını, çözüm önerilerimizi ve çalışmalarımızı istişare ettik. Teşkilatlarımız, mücadelemizi milletimize anlatmaya devam edecek. Allah’ın izniyle 2023’de Zafere ulaşacağız. AK Parti kazandıkça Türkiye kazanacak. Teşkilatımızın birliği, beraberliği ve heyecanı daim olsun” dedi.

Toplantıların ardından hatıra fotoğrafları çekildi. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’e hediye takdim edildi ve sonrasında Antalya teşkilatı ile buluşmak üzere Genel merkez teşkilat heyeti Burdur’dan ayrıldı.