Tekirdağ'da 1 Temmuz 2024 tarihinde çeşitli ilçelerde planlı elektrik kesintileri yaşanacak. Bu kesintiler, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecek. İşte detaylar:

Rize Pazar Belediyesi Personel Alımı Yapacak Rize Pazar Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Çerkezköy:

Çerkezköy ilçesinde elektrik kesintisi 9 saat sürecek. Kesinti saat 08:30'da başlayıp 17:30'da sona erecek. Bu kesintiden özellikle Merkez ve Yıldırım Beyazıt mahalleleri etkilenecek.

Malkara:

Malkara ilçesinde ise 6 saat sürecek bir elektrik kesintisi yaşanacak. Kesinti, 09:00'da başlayacak ve 15:00'te sona erecek. Etkilenen bölgeler arasında Merkez ve Kürtüllü mahalleleri bulunuyor.

Marmaraereğlisi:

Marmaraereğlisi ilçesinde 2 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Saat 09:00'da başlayacak kesinti, 11:00'de sona erecek. Merkez ve Sultanköy mahalleleri kesintiden etkilenecek.

Süleymanpaşa:

Süleymanpaşa ilçesinde 4 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesinti saat 09:00'da başlayıp 13:00'te sona erecek. Etkilenen bölgeler Merkez ve Karacakılavuz mahalleleri olacak.

Saray:

Saray ilçesinde de 4 saat sürecek bir elektrik kesintisi olacak. Kesinti, 09:00'da başlayıp 13:00'te sona erecek. Merkez ve Küçükyoncalı mahalleleri bu kesintiden etkilenecek.

Ergene:

Ergene ilçesinde 6 saat 30 dakika sürecek bir elektrik kesintisi yaşanacak. Kesinti, saat 09:00'da başlayacak ve 15:30'da sona erecek. Merkez ve Velimeşe mahalleleri kesintiden etkilenecek.

Şarköy:

Şarköy ilçesinde 3 saat sürecek bir elektrik kesintisi olacak. Kesinti, 09:00'da başlayıp 12:00'de sona erecek. Merkez ve İstiklal mahalleleri bu kesintiden etkilenecek.

Süleymanpaşa (Osmanlı Mahallesi):

Süleymanpaşa ilçesinde ayrıca 2 saat sürecek bir elektrik kesintisi daha yaşanacak. Kesinti, 09:00'da başlayıp 11:00'de sona erecek. Bu kesintiden Merkez ve Osmanlı mahalleleri etkilenecek.

Çerkezköy (Gazi Osman Paşa Mahallesi):

Çerkezköy ilçesinde 2 saat sürecek başka bir elektrik kesintisi daha yaşanacak. Kesinti, 10:00'da başlayıp 12:00'de sona erecek. Bu kesintiden Merkez ve Gazi Osman Paşa mahalleleri etkilenecek.

Planlı elektrik kesintileri sırasında vatandaşların gerekli önlemleri almaları ve kesinti sürelerine göre planlarını yapmaları önemle tavsiye edilir.

Kaynak: Haber Merkezi