Burdur’un Tefenni İlçesinde Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Projesi başladı.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Tefenni için önemli projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Alagöz’ün seçim vaatleri arasında bulunan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Projesi inşaatı başladı.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile vatandaşlara müjdeyi verdi. Alagöz, “seçim vaatleri arasında bulunan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Projesine başladıklarını, projenin Tefenni ve Burdur’a hayırlı olmasını” diledi.

Yapılacak olan “ATATÜRK Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi” tesisinde; Kafeterya, Hamam / Sauna, Fitness Salonu, Kapalı Çocuk Yüzme Havuzu ve Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bulunacak.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ün sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım şöyle; “2019 – 2024 yılı seçim taahhütlerimiz arasında yer alan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Projemize söz verdiğimiz gibi başlamış bulunmaktayız. Yapılacak olan “ATATÜRK Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi” tesisimizde; Kafeterya, Hamam / Sauna, Fitness Salonu, Kapalı Çocuk Yüzme Havuzu, Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bulunacaktır. Projemizin Kıymetli İlçe Halkımıza, Tefenni’mize, Burdur’umuza, Vatanımıza ve Milletimize Hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.”