Burdur’un Yassıgüme Köyü’nden kaza 1 yaralı Burdur’un Yassıgüme Köyü’nden kaza 1 yaralı

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, ilçede 2. Etap doğalgaz alt yapı kazı ve döşeme çalışmalarının Göktürk Mahallesi bölgesinden başladığını duyurdu.

Başkan Alagöz, çalışmalardan dolayı ilçede zaman zaman su kesintilerinin olabileceğini belirterek vatandaşları tedbirli olmaları konusunda uyardı.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Çok kıymetli hemşerilerim, bugün itibari ile 2. Etap Doğalgaz alt yapı kazı ve döşeme çalışmalarımız Göktürk Mahallesi bölgesinden başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde Kır Mahallesi, Yokuş Mahallesi, Eşeler Mahallesi Yenice Mahallesi ve Esentepe Mahallesi olmak üzere Söz Verdiğimiz Gibi Tüm mahallelerimizde çalışmalar tamamlanacaktır. Bugünden itibaren olası içme suyu abone borusu patlaklarından kaynaklı zaman zaman kısa süreli de olsa su kesintisi yaşanma ihtimali söz konusudur. Vatandaşlarımızın bu konuda tedbirli davranmalarını önemle rica ediyorum. Doğalgaz çalışmalarının Tefenni’mize ve tüm hemşerilerime hayırlı olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyor, Torosgaz yetkililerimize teşekkür ediyor Saygılarımı Sunuyorum. "

Tefenni Doğalgaz 1Tefenni Doğalgaz 2Tefenni Doğalgaz 3

Kaynak: Muhammet Fatih Başcı