İlçeManşetTefenni-Çavdır yolu hakkında bilgi veren Milletvekili Özçelik: “77 km’lik yolun 47 km’si bölünmüş yol olarak tamamlandı”

2 sene ago

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur-Tefenni-Çavdır karayolunda yapılan çalışmalar ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

Burdur-Tefenni-Çavdır yolundaki çalışmalarla ile ilgili son günlerde kamuoyunda olumsuz değerlendirmeler yapıldığını belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik; “Burdur -Tefenni- Çavdır yolundaki çalışmaları yakından takip etmekte ve gecikme yaşanmaması ve kaza olmaması için her türlü önlemlerin alınmasını Karayolları 13. Bölge Müdürlüğümüz ve firmalar nezdinde görüşmelerde bulunmaktayız. Aynı zamanda Karayolları 13. Bölge Müdürümüz Arif Çobanoğlu, yol çalışmalarını yakından takip etmeye devam etmektedir. Burdur Valimiz Şerif Yılmaz da yapılan çalışmaları yakından Takip Edip Yolun bir an önce bitirilmesini istemektedir.Vatandaşlarımızın arzusu yolun tamamlanması ve böylece ulaşım konusunda daha rahat, daha konforlu bir yolculuk yapmaktır. Zaten yol yapım çalışmaları kapsamında 77 km’lik yolun 47 km’si bölünmüş yol olarak tamamlanmıştır.” ifadelerini kullandı.

“Batı İlçelerinin İl Merkezine Kısa ve Güvenli Ulaşımı Sağlanacak”

Özçelik; “Yol çalışmalarının tamamen bitirilmesi sonucu Batı İlçelerimizin halkının şehir merkezimize güvenli ve kısa sürede ulaşması, şehir merkezimizde daha da hareketliliğe vesile olacaktır. Yolun süratle bitirilmesini çok yakından takip etmekteyiz” değerlendirmesinde bulundu.

Kodlama : SadeMedia Interactive