GündemİlçeManşetSağlıkTefenni Belediyesi’nden flaş korona kararı

3 ay ago

Burdur’un Tefenni ilçesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında düğün ve nişan törenleri 7 Eylül 2020 tarihine kadar yasaklandı.

Yasak kararını Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile kamuoyuna duyurdu. Başkan Alagöz “Yasağa uymayanlar hakkında zabıta talimatnamesi gereğince yasal ve cezai işlemler uygulanacaktır.”dedi.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ün düğünlerle ilgili aldığı yasak kararını sosyal medya paylaşımından şöyle duyurdu; “Çok kıymetli Tefennili’li hemşehrilerimiz.

Belediye Başkanlığımızca, Covid-19 ile mücadele kapsamında 20 Temmuz 2020 Pazartesi gününden itibaren Belediyemize ait tüm kamusal alanlarda (Kır Düğün Alanı, Kapalı Pazar Yeri, Kapalı Düğün Salonu, Cadde, Sokak ve Kaldırımlarda) düğün ve nişan töreni yapmak 7 Eylül 2020 tarihine kadar yasaklanmıştır. Yasağa uymayanlar hakkında zabıta talimatnamesi gereğince yasal ve cezai işlemler uygulanacaktır.

İlçe halkımızın sağlığı her türlü tören ve kutlamanın üzerindedir. Anlayışınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, saygılarımı sunarım.”

Kodlama : SadeMedia Interactive