2024 Kurban Bayramı için geri sayım başladı. Bayramda verilecek olan emekli ikramiyesinin ne zaman ödeneceği araştırılıyordu. Bu yıl bayramın arefe günü 15 Haziran olacak. Her yıl bayramdan önce ikramiyeler hesaplara yatıyor. Peki Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman verilecek?

Kurban Bayramı ikramiyesinin ne zaman verileceği araştırılıyor. Emekli bayram ikramiyeleri her yıl dini bayramlardan önce veriliyor. Kurban Bayramı ikramiye ödeme tarihleri ile ilgili henüz resmi açıklama yapılmadı. İşte, Kurban Bayramı emekli ikramiye ödemesinde son durum...

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?

Her bayram olduğu gibi 2024 Kurban Bayramı öncesinde de emeklilerin bayram ikramiyesi ödeme tarihleri sorgulanmaya başladı. Emekli bayram ikramiyesi ödemeleriyle ilgili konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, emeklilerin bayram ikramiye ödemeleri için takvimlendirme çalışmasının devam ettiğini belirtti ve 'Bayramdan önce vereceğiz, yakın zamanda takvim açıklanacak.' demişti.

Benzin ve Motorin Fiyatlarında Büyük İndirim Geliyor! Benzin ve Motorin Fiyatlarında Büyük İndirim Geliyor!

Bugün gerçekleştirilen Kabine Toplantısı'nda yıl değerlendirmesi sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında bayram ikramiyelerinin ne zaman yatacağını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasına göre Kurban Bayramı için söz konusu olan bayram ikramiyesi 10-14 Haziran'da hesaplara yatacak.

Kaynak: Haber Merkezi