ManşetÜniversite-MAKÜSusamlık Tesisleri, mezuniyet töreni öncesinde üniversite öğrencilerinin gözde yeri

8 ay ago

İşletmesi Burdur Belediyesine ait, Burdur’un gözde mekanlarından olan Susamlık Tepesi ve Susamlık Tesisleri mezuniyet fotoğrafı çekilecek olan üniversiteli olmak üzere orta ve ilköğretim okulu öğrencilerinin gözdesi oluyor.

Kep ve cübbesini alan öğrenciler anlaştıkları fotoğrafçıları ile birlikte mezuniyet hatırası çektirmek için Susamlık tepesinde soluğu alıyor. Burdur Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen restoranı, parkı, yeşil alanı ve muhteşem Burdur manzarası ile mezuniyet foroğrafı çekimlerinin merkezi haline geldi.

Susamlık tesislerinde mezuniyet çekimi yapan Fotoğrafçı Mehmet Eryılmaz ” bu sene mezuniyet çekimleri için öğrenciler ve biz fotoğrafçılar susuamlık tepesini tercih ediyoruz. Yeşil alanları ve manzarası çok güzel fotoğraf karelerine sahne oluyor. Çekim alanının geniş olması da rahat bir çekim yapmamıza olanak sağlıyor. Burdur Belediye Belediye Başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Bizler burada çekim yaparken herhengi bir yasaklama yaşanmıyor. Her alanı istediğimiz gibi kullanabiliyoruz. Tabi biz de bu güzel mekana zarar vermeden çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Son yapılan değişiklikler ile zaten Susamlık tesisleri en gözde mekanlar arasında yer alıyor. Özellikle Üniversiteli öğrencilerin bir çoğu ilk defa gördükleri tesislere hayran kalıyorlar ve çekim için en doğru yerin seçilmiş olduğundan duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar. Tabi Burdur’da Susamlık tesisleri gibi bir çok mekanlar mevcut. Biz çekimlerimizde bu mekanlardan da yararlanıyoruz” diye konuştu.

Susamlık tesislerinde mezuniyet çekimi yaptıran Üniversite öğrencileri ” Biz dört yıldır Burdur’da öğrenim gördük,Adını duyduk  ama hiç buraya gelme imkanımız olmadı. Gerçekten çok güzel bir yer. Fotoğrafçımız bize Susamlık tesislerinde fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştirebileceğimizi söylediğinde bu kadar güzel bir mekan ve manzara ile karşılaşacağımızı hiç tahmin etmiyorduk. Fotoğrafçımız Mehmet Eryılmaz’a teşekkür ediyoruz. Böyle güzel bir mekanda, güzel fotoğraflar çektiği için. Bu fotoğraflar bizim için çok önemli ve özel. Çünkü biz üniversiteyi bitirdik ve öğretmen adayı olduk. İleride gururla çocuklarımıza gösterebileceğimiz fotoğraflarımız ve anılarımız oldu” dediler.

Filiz ERYILMAZ

Kodlama : SadeMedia Interactive