Survivor izleyicileri, bu haftanın eleme adaylarını merak ediyor: Kırmızı ve mavi takımlar arasındaki mücadelede son adaylar kimler?

survivor-all-star-2024-te-elenen-isim-bakin-kim-oldu-duello-sonrasi-kavga-elemenin-onune-cikti-iste-detaylar-7452

Survivor All Star'da rekabet giderek kızışıyor. Bu haftanın eleme potasında yer alacak yarışmacılar belirlendi ve izleyiciler merakla sonucu bekliyor. Dokunulmazlık oyunlarının ardından kırmızı takımdan Sercan Yıldırım ve Yunus Emre ile mavi takımdan Yasin ve Batuhan, eleme adayları olarak belirlendi.

Geçtiğimiz hafta yaşanan kadınlar arası eleme düellosunda Aleyna, Berna'yı geride bırakarak adını finale yazdırmıştı. Bu hafta ise erkekler arasındaki mücadele kıran kırana geçecek gibi görünüyor. Kırmızı ve mavi takımlar arasındaki kıyasıya çekişme, yarışmacıların taktiklerini ve stratejilerini en üst seviyede kullanmalarına neden oluyor.

Suikastle Hayatını Kaybeden Dünya Liderler Suikastle Hayatını Kaybeden Dünya Liderler

3-bp7w

Survivor'da heyecan her geçen gün artarken, izleyiciler ve yarışmacılar için büyük bir merak unsuru da kimin eleneceği. Bu akşam oynanacak olan iletişim oyunu ve Perşembe akşamı TV8 ekranlarında gerçekleşecek düello mücadelesi, adrenalin dolu anların yaşanmasına neden olacak.

Ancak, yarışmadan elenecek olanın kim olacağı hala belirsiz. Kimin daha fazla dayanıklı olduğu, stratejilerin nasıl bir sonuç vereceği ve izleyicilerin desteği gibi birçok faktör, eleme kararını etkileyebilir. Survivor severler için heyecanlı anlar devam ediyor.

Editör: Hatice Kübra Savaş