Survivor dokunulmazlık mücadelesinde rekabet hız kesmeden devam ediyor. Geçen hafta 4 eleme adayı çıkartan kırmızı takımda Bozok'un sakatlığı nedeniyle eleme gerçekleşmemişti. Bu hafta ise kadın elemesi gerçekleşecek. Dokunulmazlık için kıran kırana bir mücadele içine giren mavi ve kırmızı takım ellerinden geleni yaptılar. Nefes kesen mücadeleyi soluksuz takip eden izleyenler "Survivor kim elendi, eleme adayı kim oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı?" sorularının cevabını araştırıyor. TV8'in sevilen programı Survivor, mavi takım ve kırmızı takımın kıyasıya rekabetiyle devam ediyor. İşte detaylar…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?
Survivor'da haftanın dördüncü dokunulmazlık oyunu için bayrak mücadelesi gerçekleşti. İki yeni yarışmacıyla mücadeleye girişen takımlar yüksek motivasyonla parkurları tamamladılar.


SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU

Survivor dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı Survivor All Star 2024 eleme adayları
Haftanın son dokunulmazlık oyununu Kırmızı Takım kazandı.


İKİ YENİ YARICMACI KATILDI!
Bu hafta iki takıma da yedek yarışmacılar katıldı. Kırmızı takıma 2018 yarışmacılarından Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora dahil oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?
Dokunulmazlığı kazanan kırmızı takım kendini garantiye alırken kaybeden mavi takım oylamayla eleme adayını belirledi. Haftanın dördüncü ve son eleme adayı ada konseyinin ardından belli oldu. Mavi takım konseyinde eleme adayı gösterilen isim Berna Canbeldek oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI
27 Ocak haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım olurken içlerinde bir eleme adayı çıkardılar. Bu hafta kadın elemesi gerçekleşecek ve ilk eleme adayı kırmızı takımdan Kardeniz oldu. İkinci aday ise kırmızı takımdan Pınar oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı ise mavi takımın oylamasıyla Aysu oldu.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?
Geçen hafta dört eleme adayının kırmızı takımdan çıktığı eleme potası için düello gerçekleşti. Bozok'un sakatlığı nedeniyle eleme gerçekleşmedi. Düelloda Sercan, Özgür ve Turabi karşılaştı. Özgür ve Turabi eleme adaylığından çıkmayı başardı. Sercan ve Bozok ise erkek elemesinin gerçekleşeceği önümüzdeki hafta otomatik eleme adayı olarak yeniden düelloda olacak.