Final yaklaşırken, erkek ve kadın ayrımı gözetmeksizin yapılan eleme düelloları izleyiciyi nefes kesiyordu. Bu hafta potada Yunus Emre, Sercan, Atakan ve Aleyna yer aldı. Kıyasıya mücadelede elenen isim ise Sercan oldu.

Yunusemre

Son Dokunulmazlık ve Eleme Potası:

Birleşme sonrası tansiyonun arttığı son dokunulmazlık oyununda kırmızı takım galip gelirken, mavi takımdan bir isim daha potaya girdi. Böylece Yunus Emre, Sercan, Atakan ve Aleyna şampiyonluk için mücadele etmeye başladı.

Aleyna Sercan

Dokunulmazlık Oyunları ve İlk Eleme Adayları:

Dokunulmazlık oyunlarında ilk eleme adayı Sercan olurken, performans tablosunda en düşük puanı alan Aleyna da potaya girdi. Yunus Emre ve Atakan ise diğer yarışmacılar tarafından en çok zikredilen isimler olarak aday gösterildi.

Düello Heyecanı ve Veda:

Sercan ve Yunus Emre düellosunda 5-4'lük skorla Yunus Emre galip geldi. Atakan ve Aleyna'nın düellosu ise Atakan'ın 5-0'lık zaferiyle sonuçlandı. Son düelloda ise Aleyna rakibini yenerek adada kalmayı başardı. Bu sonuçla Survivor All Star serüveni Sercan için sona erdi.

Sercan AleynaSercan'ın Vedarası:

Sercan, veda konuşmasında bu sene Survivor'dan ne istediyse vermeye çalıştığını ve üzgün olsa da haklı bir gururu olduğunu belirtti. Arkadaşlarına veda ettikten sonra adadan ayrıldı.

Ünlü Şarkıcı Zeynep Bastık Serkay Tütüncü'ye Gönlünü Kaptırdı! Ünlü Şarkıcı Zeynep Bastık Serkay Tütüncü'ye Gönlünü Kaptırdı!

Heyecan Devam Ediyor:

Sercan'ın elenmesiyle birlikte Survivor All Star'da final heyecanı iyice arttı. Peki, kupayı kim kaldıracak? Bunu önümüzdeki bölümlerde göreceğiz.

Kaynak: HABER MERKEZİ