GündemManşetBurdur’da Sönmez Pide’den farklı ve anlamlı kampanya

3 hafta ago

Burdur’da Sönmez Pide ve Kebap Salonu ve işletmecisi Hakan Sönmez Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için farklı bir konsept oluşturdu. Kampanya, hayırseverlerin işletme aracılığıyla Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmesini sağlıyor.

Sönmez Pide ve Kebap Salonu işletme sahibi Hakan Sönmez, kampanya hakkında gazetemize şu bilgileri verdi:

“Bizler dayanışmanın gücüne inanan kişileriz.Ve gercekten yardım konularını siyasete bulaştırmadan yapılmasını özümseyen bir elin verdiğini bir başkasının bilmemesi gerektiğini savunan insanlarız. Yardımlaşmanın en üst seviyede olması gerektiği günlerden geçerken ve bu yardımlaşma duygusunun en üst seviyeye çıktığı bu Ramazan ayında,ihtiyaç sahiplerine ulaşma adına farklı bir konsept oluşturmak ve sofralarına hizmet etmek istedik.

Hedefimiz burada hayırseverlerimizin bizim aracılığımızla gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmesini sağlamak.

Bu konuda muhtarlarımızın desteğine yeri gelmişken teşekkür etmek isterim. Bu yardımlaşma için biz de 2 seçenek getirdik;

1-Hayırseverimizin toplu sipariş verebilmesi
2-Poşette yemek uygulamamız ile biriken toplam miktarın, toplamı kadar yemeklerimizi Ramazan bayramı öncesi gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak.Buradaki amaç gönlünü yardımlaşmaya açan her bütceye seslenebilmek..

Hedeflediğimiz önemli olan bir konu da; Burdur dışında yaşayan dostlarımızın da harekete geçerek Burdur’umuzda yaşayan ihtiyaç sahiplerine ulaşmaları için imkan sağlayabilmek. Sönmez Pide ve Kebap olarak dayanışmanın önemini biliyor ve bu konuda en asgari şartlarda kâr marjı koyarak paket giden her kişiye ayranlarını biz ikram ediyoruz. Bu konuda da her meslektaşımızın da duyarlı davranarak siyasetin beceremediği dayanışmayı hareketlendireceği inancındayım.”

Kodlama : SadeMedia Interactive