Burdur’da geçtiğimiz hafta sonu yapılan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu’nda 286 oy alarak başkanlığa seçilen Hasan Yalçın, Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. Yalçın, “Kazanan ben değil Oda’mız oldu. Hizmet için hep beraber ne gerekiyorsa elimizden geldiğince çalışacağız.” dedi.

Burdur Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz hafta sonu yapılmıştı. 3 adaylı kongrenin kazananı Hasan Yalçın, Burdur Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

Daha sonra Burdur Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda devir teslim töreni düzenlendi. Yeni Başkan Hasan Yalçın, geçmiş dönem Burdur Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Dinç’ten devraldı.

Devir teslim töreninin ardından Burdur Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Yalçın, gazetemiz muhabiri Muhammet Fatih Başcı’ya konuştu.

Yalçın; “Görevi bugün itibariyle devraldık. Allah’ım mahcup etmesin. Tüm üyelerimize, Burdur’umuza, Şoförler ve Otomobilciler Odamıza hayırlı olsun. Kazanan ben değil Oda’mız oldu. Hizmet için hep beraber ne gerekiyorsa elimizden geldiğince çalışacağız.” dedi.

Devir teslim töreninin ardından Burdur Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Yalçın, hayırlı olsun ziyaretine gelen misafirlerini ağırladı.

Muhammet Fatih Başcı