Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan Yeni Devlet İşçisi alımı ilanına göre belirli süreli görev yapacak kamu personeli 16 devlet işçisi istihdam edilecektir.

Tam zamanlı ve belirli süreli görev yapacak vasıfız 16 Beden işçisi istihdam edilecektir. Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere görev yapacak 16 beden işçisi alımı detaylarına haberimizden hemen ulaşabilirsiniz.

Devlet İşçisi Alımı Başvuru Tarihleri

İlçe Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere toplam 16 geçici beden işçisi olarak görev yapacak Kamu personeli Devlet İşçisi alımı başvuruları başladı. Son Başvuru tarihi 12 Temmuz 2024 tarihi olarak açıklandı.

Devlet İşçi Alımı Başvuru Belgeleri

Belediye Başkalığı bünyesinde görev yapacak 16 Devlet işçisi istihdamı için Beden işçisi olarak görev yapmak isteyen istekli kişilerden Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İkametgâh Belgesi, Savcılık Sabıka Kaydı, Öğrenim Belgesi istenilecektir.

İşçi Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

Sivas Kangal Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek 16 Devlet İşçisi alımı için müracaat şartları; En az Okur Yazar olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. 55 yaşını geçmemiş olmak. En fazla lisans düzeyinde eğitim almış olmak. Sivas Kangal ilçesinde ikamet ediyor olmak. İŞKUR İş İlan No (00008399268)

KPSS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Merakla Beklenen Tarih! KPSS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Merakla Beklenen Tarih!

Kangal Belediyesi Devlet İşçi Alımı Müracaatları Nasıl Yapılacak?

Beden işçisi olarak Sivas Kangal Belediyesinde görev yapacak olan toplam 16 Beden İşçisi alımı noter Kurasına katılım İŞKUR İnternet Sitesi, İŞKUR Hizmet Noktaları ve İŞKUR 170 numaralı telefon hattından son başvuru günü bitimine kadar başvurular tamamlanabilecektir.

Kaynak: Haber Merkezi