Sinop'ta 01 Temmuz 2024 Tarihinde Planlanan Elektrik Kesintileri

Sinop ilinde 01 Temmuz 2024 Pazartesi günü çeşitli ilçelerde planlı elektrik kesintileri yaşanacak. Kesintiler, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle belirli bölgelerde elektrik hizmetinin geçici olarak durdurulmasına neden olacak.

Dikmen İlçesi: Dikmen ilçesinde 6 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölge Kerim Köyü olacak. Kesintinin sebebi, bakım onarım çalışması olarak açıklandı. Kesinti saat 09:30'da başlayacak ve 15:30'da sona erecek.

Erfelek İlçesi: Erfelek ilçesinde 7 saat 30 dakika sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden Selbeyi Köyü Demirci Mahallesi etkilenecek. Kesintinin sebebi, 2. seviye bakım çalışması olarak belirtildi. Kesinti saat 09:30'da başlayacak ve 17:00'de sona erecek.

Merkez İlçesi: Sinop Merkez ilçesinde 1 saat 30 dakika sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden Lala Köyü Sahil Mahallesi etkilenecek. Kesintinin sebebi, bakım onarım çalışması olarak açıklandı. Kesinti saat 10:00'da başlayacak ve 11:30'da sona erecek.

Bartın'da İşkur Personel Alımı Yapacak Bartın'da İşkur Personel Alımı Yapacak

Aynı gün Merkez ilçesinde 8 saat sürecek başka bir elektrik kesintisi daha planlanmış durumda. Bu kesintiden Çiftlik Köyü Ağaçeli ve Sahil Mahallesi etkilenecek. Kesintinin sebebi, tesis proje çalışması olarak belirtildi. Kesinti saat 08:45'te başlayacak ve 16:45'te sona erecek.

Durağan İlçesi: Durağan ilçesinde 8 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden Altınkaya, Buzluk ve Merkez mahalleleri etkilenecek. Kesintinin sebebi, 2. seviye hat bakım çalışması olarak açıklandı. Kesinti saat 09:00'da başlayacak ve 17:00'de sona erecek.

Kaynak: Haber Merkezi