GündemManşetŞimşek’ten anlamlı teşekkür

5 ay ago

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, COVID-19 ile ilgili sürecin yönetiminde başta Bilim Kurulu Üyeleri ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza, Belediye Başkanımıza ve tüm Belediye emekçilerine, Emniyet ve Jandarma mensuplarına, karantina sürecini yürüten Kredi Yurtlar Kurumu emekçilerine, salgının yayılmasını en aza indirmek için özellikle evlerinden çıkmayan 20 yaş altı gençlerimiz ile 65 yaş üzeri vatandaşlarımıza, iş yerlerini ekmek paralarını kazanmamak uğruna kapalı tutan esnafımıza ve Vefa Destek personeline, din görevlilerimize, her konudan bizleri haberdar etmek uğruna gece gündüz çalışan basın mensubu arkadaşlarımıza ve halkı için emek harcayan tüm siyasi parti yöneticilerine teşekkür etti.

Sürecin henüz tamamlanmadığını söyleyen Şimşek, “normalleşme sürecinde olsak bile mutlaka bilim insanları ve yöneticilerin uyarılarına kulak vererek yaşamımızı sürdürmeye devam edelim.” dedi.

CHP Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek’in açıklaması şöyle;”Burdur Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek; 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla normalleşme süreçleri hızlanarak devam edecek. COVID-19 ile mücadele dönemi içerisinde elimizden geldiğince esnafımızın, üreticimizin sorunlarını ve sıkıntılarını dile getirmeye çalıştık. Birçoğu karşılıksız kalsa da bazıları için çözümler üretildi. COVID-19 ile ilgili sürecin yönetiminde başta Bilim Kurulu Üyeleri ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza, Belediye Başkanımıza ve tüm Belediye emekçilerine, Emniyet ve Jandarma mensuplarına, karantina sürecini yürüten Kredi Yurtlar Kurumu emekçilerine, salgının yayılmasını en aza indirmek için özellikle evlerinden çıkmayan 20 yaş altı gençlerimiz ile 65 yaş üzeri vatandaşlarımıza, iş yerlerini ekmek paralarını kazanmamak uğruna kapalı tutan esnafımıza ve Vefa Destek personeline, din görevlilerimize, her konudan bizleri haberdar etmek uğruna gece gündüz çalışan basın mensubu arkadaşlarımıza ve halkı için emek harcayan tüm siyasi parti yöneticilerine gönülden teşekkür ediyoruz. Süreç henüz tamamlanmış değil, bu nedenle normalleşme sürecinde olsak bile mutlaka bilim insanları ve yöneticilerin uyarılarına kulak vererek yaşamımızı sürdürmeye devam edelim.”

Kodlama : SadeMedia Interactive