Kamu kurumu bünyesinde açıktan kadrolu devlet personeli alımı başvuruları alınacak. Şahsen, postayla ya da çevrimiçi başvuru kabul edilecek. İşte süreç ve tüm şartlar.

9. derece kadrolu devlet personeli alımı başvuruları alınacak. 25 bin 355 lira net maaş verilecek memur alımında süreç başlayacak. Başvuru işlemlerini, şartları ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Kamu personeli alımı şartları

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, TCK’daki suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak, adayların daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmaması ile en az B ehliyeti olması gerekmektedir.

Memur alımı başvuru özel şartları

Galatasaray-Fortuna Düsseldorf Hazırlık Maçı Bu Akşam! Maç Hangi Kanalda, Saat Kaçta? Galatasaray-Fortuna Düsseldorf Hazırlık Maçı Bu Akşam! Maç Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Tekniker alımı Teknik Hizmetler Sınıfı 9. Derece kadrolara olacak. Adayların başvuru için önlisans düzeyinde eğitim veren MYO’ların inşaat, inşaat teknikerliği, inşaat teknolojisi mezunu olması ve 2022 yılı KPSS P93 puan türünden en az 65 puanının olması gerekiyor.

Atabağı Belediye memur alımı süreci

Adaylar 3 şekilde başvuru yapabilecektir. Başvurular internetten online olarak, şahsen ya da posta ile gerekli belgeler eklenerek yapılabilecek. Başvurular posta ile ya da şahsen olarak “Atabağı mahallesi Şeyh Bilal cad. no:13 Baykan / Siirt adresindeki Atabağı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü” adresine ya da kurum e-posta adresine 22 – 26 Temmuz 2024 tarihleri arasında gönderilecek.

Atabağı Belediye personel alımı kılavuzu.

Kaynak: Haber Merkezi