Atabağı Belediyesi, kamuya personel alımı kapsamında yeni bir ilan yayımladı. İlana göre belediye bünyesindeki çeşitli kadrolarda görevlendirilmek üzere KPSS 65 puanıyla kadrolu personel alımı yapılacak.

Atabağı Belediyesi'nden KPSS 65 Puanla Kadrolu Personel Alımı

Başvurulara açılan kadrolar ve başvuru şartları henüz netlik kazandı, idari kaynaklardan edinilen bilgiye göre en az 65 KPSS puan şartı aranacağı belirtiliyor. Ayrıca adayların Atabağı ilçesinde ikamet etmeleri veya Atabağı'ne yerleşmeyi taahhüt etmeleri gibi koşulların da aranabileceği ifade edildi.

Atabağı Belediyesi'nin sunduğu cazip maaş ve sosyal haklar, ilanın yayınlanmasıyla birlikte kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Belediyede görevlendirilecek personele 37 bin TL'ye varan maaşlar ödenecek.

Konuyla ilgili olarak Atabağı Belediyesi resmi kılavuzu yayınladı.

Ön lisans düzeyinde eğitim veren meslek yüksekokullarının inşaat, inşaat teknikerliği, inşaat teknolojisi programlarından mezun olmak.

ÖGG Sınav Sonuçları Açıklandı! Hemen Sonuç Ekranına Göz Atın! ÖGG Sınav Sonuçları Açıklandı! Hemen Sonuç Ekranına Göz Atın!

Tekniker alımı ilanına başvuracaklar, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor.

Belediye Memur Alımı Müracaat Şekli

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve başvuru esnasında istenilen diğer belgeler ile birlikte 22 Temmuz 2024 ile 26 Temmuz 2024 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında) Atabağı mahallesi Şeyh Bilal cad. no:13 Baykan / Siirt adresindeki Atabağı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü birimine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir.

Kaynak: Haber Merkezi