Şeyma Subaşı bikinisiyle küvette pozlar verdi: Sosyal medya alev aldı!

Özel hayatıyla ve cesur paylaşımlarıyla sık sık gündemde olan Şeyma Subaşı, son paylaşımıyla büyük ilgi gördü. Bir markanın çekimi için kamera karşısına geçen Subaşı, bikinisiyle küvette çekilen pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü ismin ıslak görüntüleri, takipçilerini etkileyip büyüledi.

Özel yaşamıyla sık sık gündemde olan Şeyma Subaşı, sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Instagram hesabından cesur pozlar paylaşarak adından söz ettiren Subaşı, her bir gönderisiyle büyük ilgi görüyor. Ünlü güzel, fit vücudu ve çarpıcı güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Seyma Subasi Kuvet Pozu

Küvette pozlar verdi!

Tatil fotoğraflarıyla da sık sık gündem olan Subaşı, bu sefer bir markanın çekimi için kameraların karşısına geçti. Küvette ve deniz kenarında çekilen pozlarla dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, ıslak görüntüleriyle sosyal medyada büyük ilgi gördü. Yeşil bikiniyle mükemmel fiziğini sergileyen Şeyma Subaşı, fit vücuduyla hayran bıraktı. Öte yandan küvette de pozlar veren Subaşı'nın fotoğraflarına beğeni ve yorum yağdı.

Türkan Şoray Van'da Hayranlarıyla Buluşuyor Türkan Şoray Van'da Hayranlarıyla Buluşuyor

Seyma Subasi Bikiniyle Poz

Kaynak: HABER MERKEZİ