Selahaddin Eyyubi dizisinin yeni bölümü 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü TRT1'de yayınlandı. Selahaddin Eyyubi'nin 26. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Selahaddin Eyyubi yeni bölüm izle linki.

Selahaddin Eyyubi dizisi yeni bölümünü izlemek isteyen seyirciler izleme ekranını sorguluyorlar. Ekranların sevilerek izlenen dizisi Selahaddin Eyyubi'nin yeni bölümü yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlarda yer alıyor. İşte TRT1 Selahaddin Eyyubi 26. bölüm izle linki...

SELAHADDİN EYYÜBİ 25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selahaddin ve Nureddin, Türkmen Beylerini Zengi Sancağı altında toplamış ve oluşturdukları büyük kuvvetle Gazze’nin fethine muvaffak olmuşlardır. Gazze’yi kaybeden Bernard, Papalık tarafından ölüme mahkûm edilir. Fakat bir şekilde kendini kurtararak yeni planlarını devreye sokar. Kraliçe Viktorya ise Zengilerin Gazze’yi fethinden sonra sıranın Kudüs’e gelebileceğini düşünüp Zengilerle barış antlaşması yapabilmek için harekete geçer fakat Bernard, Viktorya’nın yapmak üzere olduğu antlaşmanın önüne geçer.

Selahaddin’in at uşağını tersleyerek gönderdiği Melik Arslanşah büyük bir hınçla Zengi Topraklarına gelir. Abbasi Halifesinin Hamisi sıfatını elinde bulunduran Arslanşah’ın amacı Sultan Nureddin’ne ve etrafındaki beylere baş eğdirmektir. Sultan Nureddin, Melik Arslanşah’a karşı çıkar. Bu anlaşmazlık ikisi arasında büyük bir gerilime sebep olurken peşinden tehlikeleri de doğurur. İntikam hırsıyla tutuşan Bernard, Trablusşam’dan büyük bir haçlı ordusunu yola çıkarırken Fatımilerle olan ittifakını da sürdürmeyi başararak Zengilere karşı yeni bir harekâta kalkışır.

Evde Bakım Yardımında Ödeme Müjdesi Verildi Evde Bakım Yardımında Ödeme Müjdesi Verildi

Gazze’de yenilen Bernard, ayağa kalkmak ve intikam almak adına nasıl bir eyleme girişecektir? Selahaddin, Bernard’ın kuracağı oyunlara karşı koymayı başarabilecek midir? Diğer taraftan Melik Arslanşah, bölgede Zengilerin kuvvetini azaltmak için ne gibi faaliyetlere girişecektir? Dört bir yandan kıskaca alınacak olan Selahaddin ve Nureddin, Kudüs’e doğru yapılacak olan kutlu fetih yürüyüşüne çıkmayı başarabilecek midir?

SELAHADDİN EYYÜBİ YENİ BÖLÜM İZLE

TRT 1 ekranlarında 27 Mayıs 2024 Pazartesi günün yayınlanan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisin 26. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ DİZİSİ 26. BÖLÜM İZLE

Kaynak: HABER MERKEZİ