Selahaddin Eyyubi dizisi yeni bölümünü izlemek isteyen seyirciler izleme ekranını sorguluyorlar. Ekranların sevilerek izlenen dizisi Selahaddin Eyyubi'nin yeni bölümü yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlarda yer alıyor. İşte TRT1 Selahaddin Eyyubi 24. bölüm izle linki...

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza mı geçirdi? İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza mı geçirdi?

SELAHADDİN EYYÜBİ 23. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zengiler ve Selçuklu Devletini savaşın eşiğine getiren İltutmuş cinayetini aydınlığa kavuşturmak zorunda olan Selahaddin, Bernard’ı ele geçirip; işlediği cürmü itiraf ettirmek için harekete geçmiş ve Viktorya ile Bernard’ın devam etmekte olan düğününe sızmayı başarmıştır. Selahaddin, Karategin ve gazilerin Kudüs’e yönelik sızma harekâtı düğünü altüst eder.

Bu hengâmenin neticesinde Selahaddin, Bernard’ı ele geçirecekken karşısına Dolat çıkar. Dolat, Selahaddin’in Bernard’ı ele geçirmesine engel olur ve Selahaddin ile birlikte Karategin, serhat gazileri ve alpları tutsak eder. Melike’nin Dolat’ın elinde olması ve Selahaddin’in Dolat tarafından tutsak edilmesi Zengi Cephesinde bardağı taşıran son damla olur.

Adeta savaş ilan eden Dolat’ı durdurmak için aklındaki planı harekete geçiren Selahaddin, bu planı Sultan Nureddin’e ulaştırır ve Sultan Nureddin, Dolat’tan mühlet ister. Devletin ileri gelenleriyle biat meselesini tartışacak ve bir karara varacaktır. Biat olursa Selahaddin’in canı bağışlanacaktır.

Selahaddin’in idam edilmesi durumunda Zengilerle Selçuklular arasında savaşın fitilinin ateşleneceğini bilen Bernard Selahaddin’in bir an evvel idam edilmesi için hangi hamleye başvuracaktır? Sultan Nureddin ve Selahaddin kurdukları planda başarılı olup İltutmuş’un katili olan Bernard’ı açığa çıkarabilecek midir?

Selahaddin Eyyubi Dizisi Izle Trt1 Selahaddin Eyyubi 24 Bolum Izle 9Y1A

SELAHADDİN EYYÜBİ YENİ BÖLÜM İZLE

TRT 1 ekranlarında 13 Mayıs 2024 Pazartesi günün yayınlanan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisin 24. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ DİZİSİ 24. BÖLÜM İZLE

Kaynak: HABER MERKEZİ