Program, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliği önünde gerçekleştirildi.

Lokma dağıtımında Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz ile bir araya gelen Vali Öksüz, şehit ailesine hayırlarının kabul olmasını diledi ve ikramları için teşekkür etti. Vali Öksüz, etkinlik sırasında şehit ailesi ve gazilerle yakından ilgilendi.

Lokma dağıtımı sonrası Gaziler Derneğine ziyarette bulunan Vali Öksüz, Derneğin çalışmaları hakkında İl Temsilcisi Hasan Okyar’dan bilgi aldı.

2-18

Ziyaret sırasında Türkiye Muharip Gaziler Derneği Isparta Şubesi Başkanı Hamit Gülbiçer tarafından Vali Öksüz’e Türk Bayrağı ve KKTC Bayrağı olan rozet takdim edildi.

Programa, Vali Türker Öksüz'ün yanı sıra Hukuk Müşaviri Osman Dölek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Güder, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilcisi Hasan Okyar ve yönetimi, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Isparta Şubesi Başkanı Hamit Gülbiçer ve yönetimi, Şehit Aileleri ve vatandaşlar katıldı.

Burdur'da deprem oldu, AFAD ilk verileri açıkladı! Burdur'da deprem oldu, AFAD ilk verileri açıkladı!

4-10

Vali Öksüz, şehitlerin ve gazilerin fedakarlıklarını bir kez daha anımsatarak, bu tür etkinliklerin toplumun birlik ve beraberliğini pekiştirdiğini vurguladı.

Lokma dağıtımı ve Gaziler Derneği ziyareti, katılımcılar için anlamlı bir buluşma olarak hafızalarda yer etti.

Kaynak: Valilik Basın