İlçeManşetSazak’a gidiş yolu kısaldı

6 sene ago

_DSC1226

 İlimiz Bucak ilçesi Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri ve Bucak Belediyesi Akyokuş’tan Alaattin Tepesi (Eşek Alanı)ndan Sazak mevkiine kadar uzanan yolda yol genişletme çalışmaları başladı. Çalışmalar tamamlandığında ilçe merkezinden 5 Km. uzaklıkta olan Sazak Mevkiine gidiş yolu 3,5 Kilometre kısalacak.

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu beraberinde Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak, Başkan Yardımcısı İbrahim Satılmış, Fen İşleri Müdürü Ömer Gümüş ve Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer ile birlikte yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Başkan Mutlu; “Alaattin Mahallesi Akyokuş’tan Sazak mevkiine çıkan yolda yani Alaattin Tepesi (Eşek Alanı)nda Orman İşletme Müdürlüğümüzle birlikte çalışmalarımıza başladık. Orman İşletme Müdürlüğümüz genişletme çalışmalarını bizde belediyemiz olarak menfez çalışmalarını yürüteceğiz. Bu yolun bitmesi ile birlikte 5  kilometre olan Sazak yolu 1.5 kilometre kadar kısalacak” şeklinde konuştu.

Orman İşletme Müdürü Mehmet Karabacak ise Belediye ile birlikte yaptıkları çalışmalar sayesinde genişletme çalışmalarını kurum olarak kendilerinin yapacağını, menfez çalışmalarını ise belediye ekiplerinin gerçekleştireceğini ifade etti.

Alaattin Mahallesi Muhtarı İsmail Tuncer ise yapılan yol çalışmaları nedeniyle mahalle sakinleri adına teşekkür ederek; “Belediyemiz ve Orman işletme müdürlüğümüz yol genişletme çalışmalarını gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalardan dolayı ’ya, Orman İşletme Müdürümüz Mehmet Karabacak’a, Belediyemiz ve Orman İşletme Müdürlüğü personeline mahalle sakinlerim adına teşekkür ederim” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive