Sandık Kokusu dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Show TV ekranlarının sevilen dizisi 12 Haziran’da sezon finali yapacak. Dizi sezon finali öncesi oyuncu Kadir Polatçı diziye dahil oluyor.

Türkan Şoray Van'da Hayranlarıyla Buluşuyor Türkan Şoray Van'da Hayranlarıyla Buluşuyor

polatlipostasi.com sitesinden  Çağrı Arcaklioglu'nun aktardığı bilgilere göre; Show TV'nin Çarşamba akşamları yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen dizisi "Sandık Kokusu", yeni bir oyuncu ile gündemde. Geçtiğimiz hafta başrol oyuncusu Metin Akdülger'in vedası ve Serkay Tütüncü'nün Kıvanç rolüyle dahil olmasıyla adından söz ettiren diziye, şimdi de Kadir Polatçı ismi katılıyor.

Sandikyeni

Oyuncu Kadir Polatçı, "Sandık Kokusu" dizisine konuk olacak. Polatçı, O3 Medya'nın Show TV için çektiği ve Nezaket Coşkun'un yönettiği dizide Komiser Kemal karakterine hayat verecek. Komiser Kemal, dizide Kemal Hasan'ın (Uğur Yücel) peşine düşecek ve dizinin son iki bölümünde önemli bir rol üstlenecek.

YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN?

Kadrosunda iddialı isimlerin yer aldığı ''Sandık Kokusu'' dizisinin yeni bölüm çekimleri Ağustos ayında başlayacak ve yeni bölümler ise Eylül'de ekranda olacak. Sandık Kokusu dizisine yeni sezonda yeni oyuncuların da katılması bekleniyor. 

Kaynak: HABER MERKEZİ