ManşetSALDİVLER’i sanat dünyası da keşfetti (Derya Uluğ’un ‘Sürgün Aşkımız’ klibi Salda Gölü’nde çekildi)

7 ay ago

Burdur’un son yıllarda en öne çıkan deerlerinden biri olan, özellikle Maldivler benzetmesi, beyaz kumsalları ve adacıkları, eşsiz turkuaz rengiyle büyük bir ilgi odağı olan Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü’nü sanat dünyası da keşfetti!

Salda Gölü, artık video çekimleri, klipler için de gözde bir yer…Emrah Karaduman’ın, “BombarDuman” albümünde yer alan Derya Uluğ’la birlikte yaptıkları “Sürgün Aşkımız ” isimli şarkının, video klip çekimleri Salda Gölü’nde gerçekleşti.

4 gün önce yayınlanarak, dönmeye başlayan ‘Sürgün Aşkımız’ şarkısının kilibi büyük beğeni toplarken, özellikle Salda Gölü görüntüleri, kumsal çekimleri ilgi görüyor.

Derya Uluğ’dan “Sürgün Aşkımız”

Derya Uluğ, 2000’lerin en özel pop şarkılarından Hazal‘ın seslendirdiği “Sürgün Aşkımız”ı hem yeniden yorumlayıp hem de klibini yönetti. Çekimleri Burdur Yeşilova Salda Gölü’nde yapılan klipte Derya Uluğ’a görüntü yönetmeni olarak Veli Kuzlu ve 30 kişilik bir ekip eşlik etti.

Emrah Karaduman’ın “BombarDuman” albümünde yer alan “Sürgün Aşkımız” isimli şarkıya yepyeni bir yorum katan Derya Uluğ, klibiyle 11 Eylül 2018’te dinleyicisiyle buluştu…

Sözleri Günay Çoban’a, bestesi Mertol Şalt’a ait olan “Sürgün Aşkımız” isimli şarkıyı sahneye çıkmaya başladığı ilk yıllardan beri seslendirdiğini belirten ve Emrah Karaduman’la ilk kez bir projede bir araya gelen Derya Uluğ, kendine has yorumuyla dinleyicisiyle yeniden buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Kodlama : SadeMedia Interactive