28 Haziran 2024 Cuma günü, Rize ilinin çeşitli bölgelerinde planlı elektrik kesintileri yaşanacaktır. Elektrik kesintileri nedeniyle vatandaşların mağduriyet yaşamaması için aşağıdaki bilgiler dikkatlice incelenmelidir.

Merkez / Rize Elektrik Kesintisi Detayları

Rize Merkez bölgesinde 28 Haziran 2024 Cuma günü saat 09:30'da başlayacak olan elektrik kesintisi, 4 saat 30 dakika sürecektir. Kesinti nedeniyle Yolveren Köyü ve Dörtyol Köyü etkilenecektir. Kesintinin nedeni işletme çalışması olarak belirtilmiştir. Elektrik kesintisi saat 14:00'te sona erecektir.

Kalkandere / Rize Elektrik Kesintisi Detayları

Instagram'da Yeni Dönem: Super Like Nedir, Nasıl Kullanılır? Instagram'da Yeni Dönem: Super Like Nedir, Nasıl Kullanılır?

Rize Kalkandere bölgesinde planlanan elektrik kesintisi 28 Haziran 2024 Cuma günü saat 09:00'da başlayacak ve 7 saat sürecektir. Aşağı Tatlısu Mahallesi, Aksu Mahallesi, Yukarı Tatlısu Mahallesi ve Hüseyinhoca Köyü kesintiden etkilenecek bölgeler arasındadır. Kesinti, işletme bakım çalışması nedeniyle gerçekleşecektir. Elektrik kesintisi saat 16:00'da sona erecektir.

Çamlıhemşin / Rize Elektrik Kesintisi Detayları

Rize Çamlıhemşin bölgesinde 28 Haziran 2024 Cuma günü saat 09:00'da başlayacak olan elektrik kesintisi, 6 saat sürecektir. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Kaplıca Mahallesi, Kavak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Yukarışimşirli Köyü, Aşağışimşirli Mahallesi ve Güroluk Köyü bulunmaktadır. Kesinti, yatırım çalışması nedeniyle yapılacaktır. Elektrik kesintisi saat 15:00'te sona erecektir.

Vatandaşların, bu kesintilerden en az etkilenmeleri için önlem almaları ve gerekli tedbirleri önceden planlamaları önem arz etmektedir.

Kaynak: HABER MERKEZİ