Real Sociedad maçında attığı golle tüm dikkatleri üzerine çeken milli futbolcu Arda Güler için Real Madrid'e 50 milyon euro'luk bir teklif geldiği belirtildi.

Real Madrid'in parlayan yıldızı Arda Güler, Real Sociedad maçında attığı golün ardından bir anda transferin gözdesi oldu.

arda-guler-902-lriu

İtalyan Teknik Direktör Carlo Ancelotti'nin "Arda Güler önümüzdeki sezon da bizimle olacak" dedikten sonra peş peşe transfer teklifleri geliyor.

Real Madrid Başkanı Florentino Perez gelen teklifler karşısında şaşkın. Oyuncunun geleceğin yıldızı olduğunu biliyor ancak şu anda kadro kalitesinin zenginliği nedeniyle Arda Güler'i takımda sürekli oynatmaları mümkün olmuyor. Böyle bir yıldızı kaptırmak istemeyen Perez kararsız kalırken çok çılgın bir teklif geldi.

arda-guler-900-cprg

İngiltere Premier Lig'in zengin kulüplerinden Newcastle United, Arda Güler için Real Madrid'e 50 milyon euro teklif etti. İngiliz kulübü teklife temmuz ayına kadar yanıt verilmesini istiyor.

Florentino Perez ise Carlo Ancelotti ile 2024-25 sezonunun planlamasını yapıyor. Bu planlamada Arda Güler'in de olduğunu bizzat Ancelotti açıklamıştı.

Ancak bu 50 milyon euro'luk tekliften sonra işlerin değişip değişmeyeceği henüz net değil. Genel kanı ise Arda'nın takımda kalacağı yönünde.

arda-guler-895-srnu

Ancelotti, Real Sociedad maçında şu sözleri söyleyerek tartışmalara noktayı koymuştu:

Kemer'de Ölü Yunus Balığı Bulundu! Kemer'de Ölü Yunus Balığı Bulundu!

"Arda gol attı ve gelecekte bizim için çok önemli bir oyuncu olacak. Gelecek yıl burada kalacağına hiç şüphe yok. Olağanüstü kalitesi ve çok büyük bir yeteneği var. Çok antrenman yapıyor. Çok genç ve yavaş yavaş bu kadroda lider bir rol oynayacak."

Editör: Hatice Kübra Savaş