Son günlerde Burdur’un gündem konularından birisi haline gelen ‘Özel Hastane’ konusunda açıklamalar gelmeye devam ediyor. Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi’de yaptığı açıklama ile özel hastane hususunda olumlu düşünce içerisinde olduklarını belirtti.

Sipahi;”Burdur Esnaf odaları birliği olarak Burdur’durumuza Özel hastanenin yapılması hususunda olumlu düşünce içersindeyiz,herşey Burdurumuz için el ele gönül gönüle.”dedi.

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi’nin yaptığı açıklama şöyle: “Kıymetli hemşehrilerimiz, esnaf ve sanatkarımız; son 1,5 yıldır yaşadığımız COVİD-19 pandemi sürecinde sağlık sektörünün önemini bir kez daha anladık. Bu süreçte gördük ki sağlık olmazsa bütün hayat duruyor maalesef, sağ olsunlar, Devlet ve Özel Hastanelerimizde gece gündüz demeden özveriyle görev yapan tüm sağlık çalışanlarını canı gönülden kutlamamız ve kucaklamamız gerekiyor. Burdur Esnaf odaları birliği olarak Burdur’durumuza Özel hastanenin yapılması hususunda olumlu düşünce içersindeyiz. Her şey Burdurumuz için el ele gönül gönüle…” ifadelerini kullandı.