ManşetSiyasetOsman Kurt’tan iddialı seçim kampanyası; “BURDUR, İYİ OLACAK”

2 sene ago

Burdur’da seçimin en öne çıkan isimlerinden biri de İYİ Parti Burdur Milletvekili birinci sıra adayı Osman Kurt. Şehrimizin tanınmış, köklü ailelerinden Kurt ailesinin fertlerinden biri olan, genç, girişimci iş adamı Osman Kurt, İYİ Parti kurucu il başkanlığının görevinin ardından aday olduğu milletvekili seçiminde de iddialı,ses getiren bir çalışma yürütüyor.

Başta Burdur merkez olmak üzere enerjisini, il geneline yaymayı hedefleyen Osman Kurt, diğer milletvekili adayları Hüseyin Erdem ve Hatice Funda Bülbül, İYİ Parti Teşkilatlarının tüm kademeleriyle birlikte yoğun bir seçim çalışmasını sürdürüyor.

Bucak Kocaaliler, Çavdır ilçe merkezi ve Aziziye Köyü’nde de seçmene direkt ulaşan, toplumun bütün kesimleriyle iletişim halinde olan Osman Kurt, seçim çalışmalarını gazetemize değerlendirdi.

İYİ Parti’nin Burdur’da iyi bir sonuç alacağını, Meral Akşener liderliğinde kurulan iyilik hareketinin Burdur’da karşılığı olacağını dile getiren Kurt, halkın ilgisinden memnun olduklarını, artan bir tempoyla geniş kitlelere ulaşmaya, halka dokunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kodlama : SadeMedia Interactive