Star TV'nin dizisi Ömer'in 53. bölümü 29 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ömer'in kırk altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... İşte dizi izle linki... Star TV Ömer 53. bölüm izle.

ÖMER 52. BÖLÜMDE NE OLDU?

Gamze ve Ömer, İlkim'in gelişiyle ortaya çıkan karmaşayı engellemek ve Yılmaz Dayı’nın gerçekleri öğrenmesinin önüne geçmek için büyük bir çaba verirler. Nurhayat ile Reşat arasındaki geçmişi öğrenen Çiçek, her şeyi Reşat'ın yüzüne haykırır ve bırakıp gitmenin eşiğine gelir.

omer-53-bolum-izle-star-tv-omer-yeni-bolum-tek-parca-izle-omer-yeni-bolum-uous

Mektupları gönderenin Hakan olduğunu öğrenen Nisa büyük bir hayal kırıklığı yaşar, Hakan ise ilişkileri için bir şans daha ister. Babasına dair önemli bir gerçeği öğrenen Ömer, onunla büyük bir yüzleşme yaşar. Yılmaz'ın baskılarından yorulan Fatma, abisine karşı isyan bayrağını çeker.

Tahir'e önemli bir gerçeği söylemeye hazırlanan Vicdan, Şükran'dan duyduklarıyla beklenmedik bir hamle yapmaya karar verir. Rahmi ile Fatma ilişkilerinde büyük ve güzel bir adım atar. Gamze ile Ömer'in ilişkisinde olumlu gelişmeler yaşanırken, Gamze büyük bir tehlikeyle baş başa kalır.

Kemer'de Ölü Yunus Balığı Bulundu! Kemer'de Ölü Yunus Balığı Bulundu!

ÖMER DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Emre Taşkıran, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Zerrin Sümer, Serpil Gül, Gülçin Kültür Şahin, Muharrem Türkseven, Melike Güner, Burcu Cavrar, Aybike Turan, Damla Makar, Esra Akkaya, Erol Babaoğlu, Özgür Foster, Çağla Naz Kargı, Haktan Zavlak

ÖMER YENİ BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV'de 29 Nisan günü yayınlanan 53. bölümünü (Ömer 53. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

ÖMER 53. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Editör: Hatice Kübra Savaş