GündemManşetÖğrenciler, Vali Şıldak’ın ‘Anneler Günü’ çağrısına kayıtsız kalmadılar

3 hafta ago
Vali Hasan Şıldak’ın ‘Anneler Günü’ dolayısıyla yaptığı etkinlik çağrısına, öğrenciler kayıtsız kalmadı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Anneler Günü etkinlik bültenini sosyal medya hesaplarından paylaşan Vali Şıldak, öğrencilere seslenerek yapacakları etkinliklerle evlerinden tüm annelere en güçlü şekilde sevgi mesajı vermelerini istemişti.
10 Mayıs Anneler Günü sabahında minik öğrencilerin hazırladığı bir etkinlik videosunu paylaşarak, hastag etkinliği başlatan Vali Şıldak, yaptığı paylaşımda Minik Öğrencilerin anneler günü mesajlarının bugünü daha da anlamlı kıldığını ifade ederek, verdikleri mesajların yaptıkları etkinliklerin sevginin en gerçeğini tarif ettiğini ifade etti.
Vali Şıldak’ın 11:00’de yaptığı ilk  paylaşımın ardından minik öğrencilerin yaptığı Anneler Günü etkinlikleri okullar, veliler ve öğrenciler tarafından
#AnnemiÇokSeviyorum❤
#AnnelerGününKutluOlsun🌺
#EvdeKalBurdur🏠🇹🇷 hastaglarıyla paylaşılarak karşılıksız sevginin ve sonsuz hoşgörünün sahibi annelere Burdur’dan güçlü bir şekilde sevgi gösterisinde bulunuldu.
Vali Şıldak’ın etkinlik çağrısı; “Haydi çocuklar! “Anneler Günü” için hazırladığımız bültende yer alan etkinliklerle, evlerimizden annelerimize en güçlü sevgi mesajımızı verelim.”
Vali Şıldak’ın hastagı başlattığı minik öğrencilerin anneler günü videosu paylaşımı; “Minik Öğrencilerimizin anneler günü mesajları bugünü daha da anlamlı kılıyor. Sevginin en gerçeğini tarif ediyorlar…” #AnnemiÇokSeviyorum❤ #AnnelerGününKutluOlsun🌺 #EvdeKalBurdur🏠🇹🇷” Şeklinde oldu ve çok yoğun bir katılımla karşılık buldu.
Vali Şıldak akşam saatlerinde yaptığı paylaşımda ise; “anneyle evladının arasındaki en güçlü bağ gerçek sevgidir” diyerek öğrencileri etkinliğe verdikleri destekten dolayı kutladı.
Kodlama : SadeMedia Interactive