Burdur'da Öztadım Fırın'ın Halk Eğitim ilem işbirliği ahlinde halka açık kurslarında üçüncüsü bu akşam 19.00'da başlıyor.

Burdur Öztadım Fırın esnaflara yönelik sosyal sorumluluk projesi olarak öncülük ettiği kursların ilkini geçtiğimiz günlerde Adab-ı Muaşeret ve ikincisini de Hijyen kursu olarak katılımcılara açmıştı. Bununla birlikte katılımcılardan alınan olumlu dönüşlere istinaden Öztadım Fırın yine Burdur Halk Eğitim Merkezi ile ortak bir çalışma yürüterek üçüncü kursu bu akşam başlatıyor. 

WhatsApp Image 2024-01-22 at 18.19.21 (1)

Üçüncü kurs oalrak Temel İlk Yardım derslerini açan Öztadım Fırın esnaflara yönelik böyle çalışmaların yetersiz kaldığı öngörüsü ile ilk adımı attı. Esnaflardaki iş sağlığı ve temel ilk yardım bilincini yükseltmek amacı taşıyan kursa ise herkes katılım sağlayabiliyor. Kursa düzenli katılım sağlayan katılımcılara ise Halk Eğitim Merkezi tarafından kurs bitirme sertifikası veriliyor. 

Dört gün sürecek İlk Yardım eğitimi, Burdur'da yeni adliye karşısındaki Öztadım Fırın'da gerçekleşecek. Katılım için bu akşam Öztadım Adliye Şubesi'nde saat 19.00'da bulunabilirsiniz.