Meram Elektrik, 11 Temmuz 2024 tarihinde Niğde'de geniş çaplı elektrik kesintileri yapacak. Kesintiler, şebeke yenileme, bakım ve arıza çalışmaları nedeniyle gerçekleştirilecek. Sabah saatlerinde başlayacak kesintiler, akşam saatlerine kadar sürecek.

Niğde'nin Bor ilçesinde, 11 Temmuz 2024 tarihinde 09:00 ile 14:00 saatleri arasında Okçu Köyü'nde küçük ek tesis çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, köydeki tüm aboneleri etkileyecek. Vatandaşların gerekli önlemleri almaları önemlidir.

Çiftlik ilçesine bağlı Mahmutlu Köyü'nde ise 10:00 ile 12:00 saatleri arasında planlı bakım çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi yapılacak. Elektrik Dağıtım Şirketi yetkilileri, kesintinin şebekenin güvenliği ve verimliliği için zorunlu olduğunu belirtti.

Niğde Merkez Edikli Beldesi'nde de 10:00 ile 12:00 saatleri arasında elektrik kesintisi planlanmaktadır. Ağçalı Caddesi, Niğde Yolu Caddesi, Orta Yol Sokak, Sütcüler Sokak ve Ücen Yolu Sokak gibi Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bölgeler bu kesintiden etkilenecektir.

Ulukışla ilçesinde ise 09:30 ile 17:30 saatleri arasında planlanan şebeke bakımı çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi olacak. Bayağıl Köyü KÜME1 mevkii, Darboğaz Köyü Atatürk mevkii, Ali Efendi Sokak, Cumhuriyet mevkii ve Karacaören Köyü kesintiden etkilenecek bölgeler arasında yer alıyor.

Yıldız Sarayı Ücretsiz mi? Ziyaret Günleri ve Saatleri Açıklandı! Yıldız Sarayı Ücretsiz mi? Ziyaret Günleri ve Saatleri Açıklandı!

Kesintilerle ilgili detaylı bilgiye Meram Elektrik’in resmi internet sitesi veya müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi