Burdur’da şehir merkezinde mahallelerde muhtarlık seçiminde, muhtar adayları son günlerde seçim çalışmalarını yoğunlaştırdı. Sahada mahalle sakinlerinden destek isteyen muhtar adayları, seçim vaatlerini dile getirmeye devam ediyor.

Burdur il merkezinin en merkezinde yer alan Konak mahallesinde de muhtar adaylarından Hüseyin Ülkü, internet haber sitemize yaptığı açıklamada, Konak mahallesini daha iyi yerlere taşımak için muhtar adayı olduğunu belirtti.

1980 yılından bu yana Konak mahallesi’nde ikamet ettiğini, uzun yıllardır ticaretle uğraştığını, belediye meclisi üyeliği ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yaptığını hatırlatan Hüseyin Ülkü, bu birikimi muhtarlık görevinde değerlendirmek istediğini söyledi.WhatsApp Image 2024-03-29 at 11.20.47 AM

Hüseyin Ülkü, Konak mahallesi’nin sorunları ile yakından ilgilenip en iyi hizmeti mahalle sakinlerine sunabilmek için ekip arkadaşlarıyla birlikte yapmayı hedefledikleri çalışmaları şu şekilde sıraladı:

“Mahalle sakinlerimizin sorunlarını, isteklerini zamanında hızlı bir şekilde çözeceğiz. Her ay mahallemizdeki yaşlı ve hastalarımızın kaplıca ve sağlık komplekslerine ücretsiz ulaşım ve konaklama hizmeti sağlamak istiyoruz. İlimizdeki ve bölgemizdeki tarihi, turistik yerlere günübirlik geziler düzenleyerek, mahalle sakinlerimizin yaşam kalitesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Erişebilir muhtarlık ofisi yapacağız. Yenilikleri da yakından takip edeceğiz. Tüm bunlarla, mahallemizi örnek bir mahalle statüsüne getireceğiz.”

Konak Mahallesi muhtar adayı Hüseyin Ülkü’nün Azalar listesinde şu isimler yer alıyor:

“Ali Karataş, Güler Çelik, Ali Baldede, Nuri Kutluer, Ali Tofur, Ömer Çomak, Fırat Bülbül, Gökhan Can.