750 Milyon TL’lik Yatırım: Alanya Hal Kompleksi 750 Milyon TL’lik Yatırım: Alanya Hal Kompleksi

Tam zamanlı vardiyalı ve sürekli görev yapacak toplam 35 Daimi işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru süreci 16 Mayıs tarihinde başlayacaktır.

4 farklı iş daimi 35 işçi alımı en az ilköğretim mezunu veya en az ilkokul mezunu işçi alımı yapılacak. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak üzere 10 beden işçisi, makine bakım onarım işçisi, 6 temizlik işçisi ve 18 özel güvenlik görevlisi toplam 35 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Büyükşehir 35 Sürekli İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Büyükşehir Belediyesi 4 Farklı iş için görev vereceği toplam 35 işçi alımı için başvuru yapacak adaylar 16-17 Mayıs 2024 tarihlerinde başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Daimi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Tam zamanlı ve sürekli olarak görev yapacak adaylar için başvuru sürecinde adaylar nüfus cüzdan fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi, vesikalık 2 resim, askerlik durum belgesi, ikametgah belgesi, vukuatlı nüfus kayıt örneği ve başvuru formu, belgesi ile birlikte müracaat edebileceklerdir.

Büyükşehir Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları

Büyükşehir Belediyesinde tam zamanlı ve sürekli olarak görev yapacak adaylarda aranan başvuru şartları:

  • Beden İşçisi ve Temizlik Görevlisi Alımı; En az İlkokul mezunu olmak. Temizlik malzemelerine alerjisi olmamak. Vardiyalı çalışabilecek durumda olmak.
  • Makine Bakım ve Onarım İşçisi Alımı; En az İlkokul mezunu olmak. Tercihen E veya D sürücü belgesine sahip olmak. 3 Yıl süreli Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip Olmak. Dönüşümlü çalışma engeli olmamak.
  • Özel Güvenlik Görevlisi Alımı; En az İlköğretim Mezunu olmak. 18 ile 35 Yaş aralığında olmak. Özel Güvenlik görevlisi olur ibareli Sağlık Raporuna sahip olmak. Özel Güvenlik Kimlik kartına sahip olmak. Herhangi bir sağlık sorunu olmamak. Vardiyalı çalışmaya uygun olmak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 35 İşçi İstihdamı Başvuru Yeri

Büyükşehir Belediyesi Muğla’ da görev yapmak isteyen adaylar için başvurular süresi içinde Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sok No:77 Menteşe/Muğla adresine adayın bizzat başvuru yapması ile tamamlanmış olacaktır.

Muğla İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ