Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşayan Savaş Diricanlı'nın, çeyrek asır sonra öğrendiği oğluyla ilgili arayışı, Müge Anlı'nın programında yeni bir boyut kazandı. Programda ortaya çıkan bilgilere göre, Diricanlı'nın yan komşuları olduğu iddia edilen aile, 1999 yılında Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan evlatlık aldıkları oğullarını geri vermek zorunda kaldıklarını açıkladı.

Yan Komşu: "Olaylar Çarpıtılıyor"

Müge Anlı'nın stüdyosunda konuşan yan komşu, evlatlık aldıkları çocuğun sağlık sorunları nedeniyle iade edildiğini ve bu sürecin ardından taşındıklarını belirtti. "Kız kardeşim Banu hamile kaldı. Parasını ödeyerek çocuğu evlatlık aldık. Ancak sağlık sorunları sebebiyle çocuk geri alındı" diyen komşu, olayların yanlış yorumlandığını savundu.

KPSS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Merakla Beklenen Tarih! KPSS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Merakla Beklenen Tarih!

Programın İzleyicileri Odaklandı

Bugün yaşanan bu gelişmeler, Müge Anlı ile Tatlı Sert'in izleyicileri tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor. Diricanlı'nın amcasının baldızı Banu Çancı ile olan ilişkisinden doğan oğluyla ilgili arayışı, programın gündemindeki önemli konulardan biri olarak öne çıkmaya devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ