Burdur Mücadele Sporları Gençlik ve Spor Kulübü, İzmir’de düzenlenecek olan TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası ve Plaj Voleybolu Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda Burdur’u temsil edecek.

Geçtiğimiz yıl Burdur’u Voleybol Bölgesel Lig’de temsil eden Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından 2. Lige davet edilmesine rağmen sponsor bulamadığı için daveti geri çevirmek zorunda kalan Burdur Mücadele Sporları Gençlik ve Spor Kulübü, tüm olumsuzluklara rağmen Burdur’u temsil etme mücadelesini sürdürüyor.

Burdur Mücadele Sporları Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Dilek Kübra Karakuş, Derya Özçelik, Nesibe Bulut ve Çilem Ünal 10-13 Eylül 2020 tarihlerinde İzmir Pamucak Plajı’nda bu yıl ilk kez İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Efes Selçuk Belediyesi, Beach-It Beach Sports Organization ve Türkiye Voleybol Federasyonu işbirliği ile düzenlecenk olan TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası ve Plaj Voleybolu Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda Burdur’u temsil edecek.

Kulüp Başkanı Sercan Çetiner; “İzmir’de düzenlenecek olan TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası ve Plaj Voleybolu Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda Burdur Mücadele Sporları Gençlik ve Spor Kulübü olarak Burdur’u temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Sporcu arkadaşlarıma güveniyorum ve başarılar diliyorum.”dedi.

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Türkiye Şampiyonası ve Plaj Voleybolu Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda Burdur Mücadele Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Nesibe Bulut ve Çilem Ünal Büyükler kategorisinde Dilek Kübra Karakuş ve Derya Özçelik’de Gençler kategorisinde mücadele edecekler.

-Muhammet Fatih Başcı