Vali Türker Öksüz ve Eşi Meral Öksüz'den Kurban Bayramı Ziyareti Vali Türker Öksüz ve Eşi Meral Öksüz'den Kurban Bayramı Ziyareti

Burdur Racing Motosiklet  Kulüp Başkanı Hasan Pekşen; “kulüp olarak genellikle Burdur’a komşu illerin gezilip görülecek yerlerine geziler düzenliyoruz. Hafta sonu düzenlediğimiz bu günübirlik gezilere üyelerimiz yoğun ilgi gösteriyor. Güzel bir sürüş keyfi yaşıyoruz” dedi.

605177E8 428F 442B B22D 5625D7Ac2897
Kulübün temel amacının motosiklet ve motosikletçiyi sevdirmek olduğunu belirten Pekşen; “toplumumuzda motosiklet kullanan kişilere karşı maalesef olumsuz bakış açısını olumluya çevirmeyi hedefliyoruz. Kulübümüz üyeleri topluma karşı saygılı olan, kimseye rahatsızlık vermeyen, trafik kurallarına uyan, motosiklet kullanırken maksimum seviyede koruma ekipmanları kullanan bilinçli ve motosiklet sürme eğitimi almış sürücülerden oluşuyor” diye konuştu.
Pekşen; “kulübümüzün Türkiye çağına örnek bir kulüp olmasını, ilimizde Türkiye’nin en güzel motosiklet pistlerinden birinin yapılmasına öncülük etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

929A5E22 6202 42A1 Bd44 B2Dfbdfd0B01

Kaynak: MERAL ÖZTÜRK