Burdur Belediyesi ve Burdur Modifiye Severler Kulübü ile ortaklaşa düzenlenen etkinlik Halk Pazarında yapıldı. Düzenlenen etkinlikte birbirinden pahalı ve modifiyeli araçlar sergilendi. Etkinliğe Burdurluların ilgisi yoğun oldu.

Etkinlikte konuşan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Tüm araç tutkunu arkadaşlarımız hepiniz hoş geldiniz. Daha önce de birkaç kez modifiye araç etkinliğimizi Burdur ‘da gerçekleştirmiştik. Genç arkadaşlarımızın bu alandaki ilgilerini meraklarını takip ediyorum. Bende eskiden bir araç tutkunu bir araç sever kardeşinizdim ama sizin yaptıklarınız başka bir boyuta girmiş. Aracın neredeysen değerinden çok üzerindeki ekip var. Bu bir tutku gönül bağı. Bunu da bir müsabakaya döndürüp yarıştırıp keyif haline döndüren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Elimizden geldiğince ev sahipliği yaptık. Bu alandaki herkese teşekkür ediyorum organizasyona ilgi gösterdiklerinden dolayı. Bu işe gönül vermiş tüm arkadaşlarımızı her yıl olduğu gibi ömrümüz varsa bundan sonraki yıllarda da Burdur’da bu etkinliği yapmaya şimdiki Belediye Başkanı olarak sizleri davet etmek istiyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Burdur Modifiye Severler Kulübü Başkanı Şahin İlbey Kondu, Başkan Ercengiz’e yapmış olduğu desteklerden dolayı plaket verdi.