Kazaya Giden Ambulans Kaza Yaptı Kazaya Giden Ambulans Kaza Yaptı

Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Burdur İl Temsilciliği, düzenlediği dayanışma yemeği organizasyonu ile temsilciliğe bağlı üyeler ile bir araya geldi. Etkinliğe MMO Antalya Şube Başkanı Prof. Dr. İbrahim Atmaca, Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Burdur İl Temsilcisi Özgür Özer, Temsilcilik Yönetim Kurulu üyeleri, çok sayıda üye ve aileleri katılım sağladı.

Burdur Temsilcisi Özgür Özer yaptığı açılış konuşmasında, bu tür organizasyonları geleneksel hale getirmeyi planladıklarını ifade ederek, “Makina Mühendisleri Odası, bildiğiniz üzere mesleki anlamda bizlerin haklarını koruyan, uzmanlık eğitimleri ile mesleki yeterlilik konusunda üyelerini geliştiren bir kamu kurumudur. Mesleki itibarımızın ve özlük haklarımızın korunması için bir çatı altında, birlikte ve dayanışma halinde olmalıyız. MMO olarak bizler bu çatıya ev sahipliği yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde üyelerimizle daha sıkı ilişkiler kurarak, gerekli konularda kamuoyunu bilgilendirecek ve mesleki itibarımızı korumak ve yüceltmek için çalışacağız. Sizlerin de desteği ve dayanışması ile hep birlikte bu hedefe ulaşacağımızı düşünüyorum” dedi.

76E0Fc1B 2A58 4789 944F 3C70E6B0E18D

Sonrasında söz alan MMO Antalya Şube Başkanı Prof. Dr. İbrahim Atmaca ise, geceye katılan tüm meslektaşlarına teşekkür ederek, Burdur’da Oda-üye iş birliğinin önemine vurgu yaptı. Oda olarak Burdur ve Bucak belediyeleri ile de iyi bir iletişim kurduklarını ifade eden Başkan Atmaca, “MMO olarak, belediyelerin fen işlerine ait araçlarının periyodik kontrollerine talibiz. Proje onayları konusunda da belediyelerle birlikte çalışmak istiyoruz. Ayrıca TMMOB İl Koordinasyon Kurulu’nun bir kolu olan Odamız, Burdur’daki su sorunu, yapı stokunun durumu, deprem ve yangın konularında da çalışmalar yürütmektedir ve iş birliğine her zaman hazırdır” diye konuştu.

913629Dc D731 43C4 944E 5D14Beeb33C0

Konuşmaların ardından MMO Antalya Şube Başkanı Prof. Dr. İbrahim Atmaca ve Burdur İl Temsilcisi Özgür Özer, 3 dönemdir İl Temsilcisi olarak görev yapan Görkem Demer ve 3 dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Anıl Behçet Cantürk’e teşekkür belgesi takdim ettiler.

F3278F47 9D6C 423E A02E Fc492511A21E

Kaynak: Haber Merkezi