EkonomiGündemİlçeManşetMİLLİ PİYANGO Milyonların hayali

2 sene ago

Yaklaşan yeni yıl dolayısıyla milli piyango yılbaşı özel çekiliş bilet satışları başladı.

61 milyon olarak belirlenen büyük ikramiye ile yeni yıla zengin girme hayali kuran milyonlarca insan piyango biletlerine şimdiden büyük ilgi göstermeye başladı.

Uzun Yıllardır Milli Piyango bayisi olan ve bilet satan Hodri Meydan Büfe’de bu yıl milli piyango biletleri bütün şans numaralarını bünyesinde taşıyor. Özel numaralardan oluşan milli piyango biletlerinin arasında öyle bir numara var ki tüm piyango bileti alacaklar o özel numaranın peşinde.

Yedi adet 7 rakamından oluşan bileti Hodri Meydan Büfe işletmecisi İzzet Erol altın saklar gibi saklıyor ve açık artırma ile satacağını ifade ediyor.

Hodri Meydan Büfe İşletmecisi İzzet Erol; “bu sene bize gönderilen biletler gerçekten çok özel numaralardan oluşuyor. Her zaman böyle özel numaralar gelmiyor. Tabi bu bir şans oyunu. Özel numara deriz çıkar diye umut ederiz ama hiç ummadığımız bir numaraya çıkar. Onda bir şey söyleyemiyoruz. Ama en

enteresan bilet ise 7777777’den oluşan biletimiz. Bu bileti kendime ayırdım ama isteyen olursa da açık artırma ile satabilirim. Şimdiden herkese bol şanslar diliyorum” dedi.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive