AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Bucak ilçesi Pazar Mahallesi, Cami Mahallesi, Yeni Mahalle ve Fatih Mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. 

AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur: “Göreve geldiğim günden bu yana il merkezimizde, ilçelere yapmış olduğum ziyaretlerde program dahilinde ev ziyaretleri yapıyorum. Haftalık genel kurul çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından cuma günü Burdur Merkez’imizde ziyaretlere başladık. Bugün de Bucak ilçe teşkilatımla Bucak ilçemizde esnaf ziyareti yaptıktan sonra hemşehrilerimin evlerine ziyaretler gerçekleştirdik.  Kıymetli hemşehrilerimle hem sohbet ettik hem de bizden bir talepleri var mı diye sorduk.  Bucak’ımız için Ankara’da Bakanlarımız ile yapmış olduğumuz görüşmelerle ilgili bilgiler verdik, fikir alışverişinde bulunduk. Teyzelerimizin, amcalarımızın hayır duasını aldık. Bizleri son derece samimiyetle karşılayan ev sahiplerimizin nazik misafirperverliğinden büyük mutluluk duydum. Önümüzdeki süreçte de genel kurul çalışmalarımız sonrası fırsat buldukça diğer ilçelerimizde de hemşehrilerimizi ziyaret etmeye, gönüller almaya devam edeceğiz.” dedi.

Milletvekili Yasin Uğur’a ziyaretleri esnasında: Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, AK Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, AK Parti Bucak Gençlik Kolları Başkanı Osman Şahan, Bucak Kadın Kolları Üyeleri, Bucak Belediye Meclis Üyeleri ve Bucak İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.