Burdur’un Bucak ilçesinde evde çıkan yangında yaralanan iki kardeşin Ankara’da ve İzmir’de tedavilerine başlanıldı. AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, evlatları yaralanan Köklü ailesini Ankara’da kaldıkları misafirhanede ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Burdur’un Bucak ilçesi Mehmet Akif Mahallesi’nde meydana gelen ev yangını sonrasında, 2 çocuk yanarak yaralanmıştı. Yaralanan iki kardeşin Ankara Şehir Hastanesi ve İzmir Behçet Uz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavilerine başlanıldı.

Yaşanan üzücü olay sonrasında AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, evi yanan ve çocukları yaralanan Köklü ailesini Ankara’da kaldıkları misafirhanede ziyaret etti.

Hastane Başhekimlerini arayarak, çocukların durumu ve tedavisi hakkında bilgi alan Burdur Milletvekili Yasin Uğur, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Bucak İlçemizde üzücü bir olay sonrası evi yanan ve iki evlatları yanarak yaralanan Köklü Ailesini Ankara’da kaldıkları misafirhanede ziyaret ettim. Çocuklarımızın tedavisi Ankara Şehir Hastanesi ve İzmir Behçet Uz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam ediyor. Hastane başhekimlerimizi arayarak iki evladımızın durumu ve tedavileri hakkında bilgi aldım. Bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için tüm mücadelemiz devam ediyor. Rabbim şifa versin.” ifadelerini kullandı.