GenelMilletvekili Özçelik’ten yatırımlar müjdesi

4 sene ago

1 Kasım 2015 genel seçimlerinde ilimizden dördüncü kez Milletvekili seçilmeyi başaran Bayram Özçelik’in iletişim stratejilerinde, medya planlaması ve basın açıklamalarında, Burdur’a yapılan kamu yatırımlarının, gönderilen ödeneklerin ayrı bir yeri ve önemi olmuştur.AK Parti Burdur Milletvekili Özçelik, bu tarzını 4. döneminde de sürdürüyor. Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte bu iletişim mecrasını da etkin kullanan siyasetçilerin başında gelen Özçelik, artık yeni ödenek haberlerini, yatırım müjdelerini sosyal medya hesabından kamuoyuna duyuruyor, takipçileriyle paylaşıyor.

Özçelik, şehir merkezine yeni Kütüphane yapımı için sağlanan finansı ve MAKÜ’nün İstiklal Yerleşkesi’ndeki Camii inşaatına gönderilen ek ödeneği de sosyal medyadan açıkladı.

İl Halk Kütüphanesi yapım işi ihaleye çıkıyor

İl Halk Kütüphanesi ve Gezici Kütüphanenin müjdelerini paylaşan Özçelik, “2014 Yılında Depreme Dayanıksızlığı Nedeniyle Süratle Boşaltılıp Yıktırılan Burdur İl Halk Kütüphanesi 2015 Yatırım Programına Alınmıştı. Burdur İl Özel İdarece ve Kütüphaneler Genel Müdürlüğünce Proje İhalesi Yapılan Kütüphane İnşaat İhalesine Ocak Ayında Çıkılacaktır.1.888.000 TL Ödeneği Hazır Olan İnşaata,2016 Yılında da 1.000.000 TL Ödenek Gelecek Olup,Ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığımızca Ocak Ayı İçerisinde Burdur İlimize Tahsis Edilen Gezici Kütüphane Teslim Edilecektir.Burdur Ak Parti Milletvekilleri Olarak Yatırımları Takibe Devam Ediyoruz.İlimize Hayırlı Olsun” dedi.

MAKÜ Camii’ne 500 Bin TL Ödenek

Yapımı hızla devam eden MAKÜ İstiklal Külliyesi için Özçelik ek ödenek çıkarıldığını duyurdu. En son Diyanet İşleri Başkanlığınca 500 bin TL daha ek ödenek çıkarıldığını söyleyen Özçelik şu ana kadar toplamda 5 milyon TL lik ödenek geldiğini belirtti. Özçelik sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda; “Mehmet Akif Ersoy Üniversitemiz İstiklal Külliyesinde Yapımı Devam Eden Üniversite Camimize Diyanet İşleri Başkanlığımıca 500 Bin TL Ödenek Çıkartıldı.Şu Ana Kadar Gelen Son Ödenekle Camimize 5 Milyon TL Ödenek Gönderilmiş Oldu. Üniversite Alanındaki Tüm Fiziki Yapılanmaları Gerçekleştirmeyi Planlayan Rektörlüğümüze Çalışmalarında Muvaffakiyetler Dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive